Spring tým usilovně maká na Spring Native a konečně se tento projekt dostává do plně použitelné fáze:
Edit: Po pár dnech hraní si s tímto projektem musím uznat, že Spring tým odvedl hromadu práce a základní hello world scénáře fungují a když je zapotřebí něco dokonfigurovat, tak je ve výjimce řešení té dané situace, ALE hromada práce ještě zbývá a zejména přechod stávajících aplikací do Native je zatím hodně bolestivý. Do první finální verze ale ještě několik měsíců zbývá a když vidím ten usilovný vývoj, tak se moc těším až budu stávající aplikace předělávat do Native.
Školení mi pomohlo ujasnit si jak má správně probíhat testování kódu, představilo užitečné knihovny a nástroje. Vše bylo podáno zábavnou formou, takže nebyl problém udržet pozornost. Navíc byl výhodou dostatek času na dotazy ohledně probíraných témat.
Přestože jsem Cčkař, tak jsem se na školení JUnit dozvěděl nové věci. Zejména co se týče metodiky jednotkového testování a některých odborných termínů.
Jedno z nejlepších školení za poslední roky. Kromě seznámení se Springem apod. mě velmi příjemně překvapila hluboká znalost probírané látky a schopnost ji srozumitelně vysvětlit v případě ad hoc dotazů. Též oceňuji, že jsme se kromě probírané látky dozvěděli i spoustu dalších zajímavých věcí a trendů z IT. A důležitá byla také přátelská atmosféra školení.